Słyszeliście o projekcie Lumni realizowanym przez uczniów specjalizacji informatyczno-technicznej

W minioną środę usłyszał o nim pan Bartosz Sokolinski z Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., który na zaproszenie Ola Daszkowska-Kamińska poprowadził zajęcia Bizonów z rocznika Homunculus. 💵📈

Sami twórcy tak przedstawiają swój projekt:

“Lumni docelowo ma być systemem do kontrolowania oświetlenia 🔌💡 w Bednarskiej Szkole Realnej. Naszym celem jest stworzenie i zainstalowanie urządzeń, które umożliwią nam włączanie i wyłączanie światła oraz pozwolą nam uzyskać wgląd w statystyki dotyczące zużycia energii elektrycznej na oświetlenie. 📊📈📉 Chcemy, aby czujnik transmitował dane poprzez Wi-Fi, a osoba odpowiedzialna za porządek w szkole miała pełną kontrolę nad oświetleniem przez panel internetowy.”

#RealnaEdukacja #BSR #Lumni