Egzaminy pisemne z matematyki i języka polskiego zostaną przeprowadzone zdalnie, za pośrednictwem Internetu, w środę 20 maja i czwartek 21 maja w godzinach 16.30 – 19.00.

Do udziału w egzaminie będzie potrzebny komputer ze sprawnie działającą kamerką, mikrofonem oraz głośnikami (nie słuchawkami!).

Prowadzimy bardzo intensywne przygotowania, mające na celu sprawne przeprowadzenie egzaminów, zapewniających każdemu kandydatowi rzetelną i sprawiedliwą ocenę wiedzy i umiejętności.

WAŻNE!!! W poniedziałek 18 maja każdy kandydat wraz z rodzicem/opiekunem powinien zalogować się do systemu rekrutacji by:

– podpisać zasady uczestnictwa w zdalnych egzaminach pisemnych,

pobrać przeznaczony dla siebie plik, zawierający wszystkie informacje potrzebne do przystąpienia do egzaminów,

Uwaga! Tym razem, nie będziemy indywidualnie przypominać spóźniającym się kandydatom o ich obowiązkach. Umiejętność zadbania o własne sprawy w procesie rekrutacji, to jeden z warunków przyjęcia do Bednarskiej Szkoły Realnej.

Prosimy nie zadawać nam indywidualnie pytań o sprawy, które dotyczą ogółu kandydatów. Przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie na nie odpowiadać! Z istotnymi informacjami dotrzemy do wszystkich kandydatów.